ריכזנו לכם את כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים גנן בירושלים מומלץ ב-2021. איך משיגים המלצות? מה המחירים המומלצים לצרכן? ועוד טיפים רבים. כתבה שחובה לגזור ולשמור.

כל מקומי יודע זאת, אם אתם מחפשים גנן בירושלים, מצפה לכם משימה לא פשוטה בכלל. אם תבדקו למשל באתרי בעלי מקצוע ידועים כמו דפי זהב, 144, גוגל עסקים או מידרג, תגלו כי מצפה לכם רשימה של מאות גננים ואנשי מקצוע שונים שכולם מתחרים למעשה על אותה משבצת קטנה של טיפול בגינה שלכם.

חשוב להבין, כי שוק הגינון באופן כללי וגינון בירושלים באופן פרטני, עבר שינויים גדולים מאוד בשנים האחרונות וכיום, גנן שעובד באיזור ירושלים מציע מפרט רחב בהרבה ממה שהיה נהוג להציע לפני עשור וסל המוצרים והשירותים שלו, התרחב עד מאוד.

הגננים היום כבר מציעים מפרט כולל שמתחיל בייעוץ ועיצוב הגינה – תחום שמכונה גם אדריכלות נוף, ומשם יכולים להגיע גם לשירותים שמעבר לטיפול באדמה ובצמחים, כמו למשל שירות של התקנת דשא סינטטי, דקים ופרגולות או עיצוב אדניות ועציצים.

גינון בירושלים

כמובן שגם לאיזור הגאוגרפי, יש השלכות גדולות על שירותי גינון שמציעים הגננים בישראל. למזג האוויר והאקלים המקומי, יש משקל מכריע בתכנון בגינה והאסטרטגיה שנדרשת עוד לפני תהליך הקמת גינה. כך למשל, מכיוון שאנו עוסקים בגננים בירושלים, חשוב לזכור כי ירושלים נמצאת על גבול המדבר והיא שונה מאוד מאיזור מרכז הארץ למשל.

אז איך אפשר להזמין גנן בירושלים מומלץ?

ובכן, ישנם כמה פרמטרים חשובים שאם תקפידו עליהם היטב, תוכלו לבחור באיש המקצוע הנכון והמתאים ביותר עבורכם. אז הנה לפניכם כמה כללי אצבע חשובים לבחירת גנן בירושלים מומלץ.

המלצות הן שם המשחק בכל מה שקשור להזמנת איש מקצוע מומלץ והדבר כמובן לא פוסח גם על הגננים בירושלים. אבל איך משיגים המלצות טובות על גננים? ובכן, יש כמה דרכים לעשות זאת.

הדרך הראשונה והמומלצת ביותר, היא לשאול פיזית משפחה, חברים או אנשים שאתם סומכים עליהם וגרים בירושלים, אם הם השתמשו בעבר בגנן ואם הם יכולים להמליץ עליו. זאת ללא ספק השיטה הותיקה והטובה ביותר – אין חכם כבעל הניסיון.

אם אין לכם מישהו כזה לשאול ולהתייעץ איתו, אפשר גם להשיג המלצות לגנן בירושלים בדרכים אחרות. למשל, אם תערכו חיפוש עבור גנן בירושלים בדפי זהב או בגוגל עסקים, תוכלו למצוא ליד כל גנן, ציון גולשים ממוצע וגם ביקורות גולשים מפורטות.

שווה מאוד לעבור על לפחות 20 אנשי מקצוע ולקרוא את הביקורות והציונים לפני שאתם מתחילים להתקשר לגננים. כדאי גם לקרוא יותר מביקורת אחת, כי לפעמים יש גם רמאויות והונאות בתחום.

שיטה נוספת ומומלצת מאוד היא חיפוש גנן בירושלים במידרג. אתר מידרג למי שלא מכיר, הוא אתר שמדרג אנשי מקצוע בכל התחומים עם הקפדה יתרה על הדירוג. מדובר באתר מהימן ביותר והדירוג שם באמת עוזר למצוא אנשי מקצוע מעולים בהרבה מאוד מקרים.

מחיר גנן בירושלים – כמה יעלה לכם שירותי גינון בירושלים ב-2021

כמובן שגם המחיר הוא פקטור משמעותי ובלתי ניתן להפרדה מבחירת גנן מתאים ומומלץ עבורכם. אבל איך יודעים מה נחשב למחיר מומלץ ומהימן? לא צריך לשבור את הראש, אספנו לכם מחירון מומלץ לשירותי גינון נפוצים בירושלים שיעזרו לכם לקבל אינדיקציה כשאתם מקבלים הצעת מחיר. הנה הוא לפניכם:

מחירון שירותי גינון בירושלים

מחיר ייעוץ ותכנון גינה בירושלים: אם מדובר בייעוץ ראשוני ובניית אסטרטגיה להקמת הגינה, המחיר ינוע בין 300 ל-1000 ש"ח בהתאם לגודל הגינה. ישנם גם גננים בירושלים שיציעו את זה אפילו בחינם.

מחיר הקמת גינה בירושלים: הקמת גינה היא כותרת גדולה שמכילה בתוכה מספר גדול מאוד של שירותים ומוצרים. בגדול, מחיר הקמת גינה בירושלים ינוע בין 4500 ש"ח ל-12,000 ש"ח. המחיר ישתנה בהתאם לגודל הגינה, לסוג תוספות שתבחרו ולעוד פרמטרים נוספים.

גננים בירושלים

מחיר אחזקת גינה בירושלים: לאחר הקמת הגינה, יש לתחזק אותה באופן קבוע, המחיר הממוצע בקרב הגננים בירושלים לאחזקת גינה באופן קבוע, הוא כ-500 ש"ח בחודש. המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הגינה.

מחירון ממוצע לשירותים ספציפי של גננים בירושלים

מחיר התקנת דשא סינטטי בירושלים: בין 150 ל-350 ש"ח למ"ר. המחיר כולל את הדשא ואת ההתקנה.

מחיר גיזום שיחים בירושלים: בין 300 ל-1000 ש"ח. המחיר ישתנה בהתאם לגובה וצפיפות השיחים.

מחיר שתילת דשא רגיל בירושלים: בין 40 ל-80 ש"ח למ"ר.

מחיר כיסוח דשא בירושלים: המחיר הממוצע לכיסוח דשא בקרב גננים בירושלים נע בין 300 ל-600 ש"ח.

מחיר התקנת מערכת השקייה ממחושבת בירושלים: מערכת השקייה ממוחשבת הוא הצעקה האחרונה בהשקיית גינה והוא הנפוץ ביותר כיום. הגננים בירושלים גובים בממוצע על התקנת מערכת כזאת בין 1200 ל-3500 ש"ח.

מחיר חיפוי גינה בירושלים: חיפוי גינה הוא פופולרי מאוד וחלק אינטגרלי כמעט בכל גינה. יש סוגים שונים של חיפוי כגון חלוקי נחל, טוף, רציפי סומסום ועוד. המחיר הממוצע לחיפוי גינה בירושלים, ינוע בין 50 ש"ח ל-150 ש"ח למ"ר.

מחיר דישון דשא בירושלים: המחיר עומד בממוצע על כ-150 ש"ח למ"ר לדישון בדשן כימי.