חברת אבידור היא אחת מהחברות המוכרות ביותר בישראל בתחומה. עם מעל לעשרה סניפים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, חברת אבידור מציעה שירות מלא בהתאמה אישית ללקוחות בכל ישראל בתחום המגוון של פתרונות תנועה שונים.

איזה מוצרים מציעה חברת אבידור?

הלקוחות של חברת אבידור הם כל מי שצריך התאמה אישית בנושא התנועה. חברת אבידור מציעה ללקוחותיה פתרונות מגוונים הכוללים בין השאר מדרסים מותאמים לכל לקוח, נעליים אותן ניתן לבנות בהתאמה ללקוח, אביזרים שונים בתחום האורתופדיה ועוד. כל מערך השירות של חברת אבידור מאפשר ללקוחות לקבל מענה מותאם אישית, נוח ובריא שיקל עליהם להתנייד בקלות רבה יותר.

מתי משתמשים במדרסים?

מדרסים הם למעשה רפידות אותן ממקמים באותך נעליים. מטרת המדרסים לרכך, להקל ולהפחית את העומס והזעזוע שחווה כף הרגל בעת ההליכה. כל אדם שהולך ועומד, מפעיל עומס ולחץ על כפות הרגליים שלו. זה יכול לקרות מהליכה קצרה בשכונה, וכמובן גם כשמדובר בריצה או בקפיצה.

מי שלא משתמש במדרסים עלול לסבול מפגיעה בשרירים ובעצבים. בנעליים רבות קיימות כמובן רפידות פנימיות, אבל לרוב הן גנריות ואינן מותאמות למבנה הרגל הייחודי של כל אחד. כאשר אדם סובל מתופעות שונות של כאבי רגליים, כאבי גב, קושי בהליכה וכיוצא בזאת, יתכן שהפתרון עבורו הוא מדרס שמותאם לצרכים הספציפיים שלו, בהתאמה אישית לכף הרגל שלו בחנות כמו אבידור.

למה צריך נעליים אורתופדיות?

ישנם אנשים רבים שסובלים מבעיות שונות הגורמות להם לכאבים ואי נוחות בעת עמיד והליכה. נעליים אורתפודיות כמו שמציעה רשת אבידור מאפשרות ללקוחות להגיע למקסימום הנוחות האפשרי.

ישנם לקוחות שצריכים נעליים ממש בהתאמה ובבנייה לצורך שלהם, לדוגמה, במקרה ויש צורך לכן את זווית כף הרגל, במקום וישנן רגליים באורך שונה מסיבה כזו או אחרת, קושי או כאב הנובעים מהליכה שגויה ועוד. ברשת אבידור ייצרו ללקוח נעל בהתאמה אישית שילוב מדרס המותאם במיוחד עבורו.

הלקוח יוכל להסביר את הבעיה ממנה הוא סובל, לבחור את המראה של הנעל, הצבע שלה ועוד. לאחר עיצוב הנעל וכאשר הנעל מוכנה יוכל להגיע הלקוח למדידת הנעל והתאמה מושלמת. ישנם גם מקרים שכמובן לא נדרש לייצר נעל בבנייה אישית אבל כן יש לבצע שדרוג לנעל נוחות קיימת כדי שתענה על הצרכים של הלקוח.

הגעתי למסקנה שהגיע הזמן עבורי לרכוש נעלי נוחות, איך כדאי לבחור?

נעלי נוחות כשמם כן הן, נעליים שצריכות להיות נוחות במיוחד למי שנועל אותן. לכן, בבואכם לבחור את הנעליים המושלמות עבורכם, ישנם כמה דברים שכדאי לשים לב. לדוגה, לבחור נעליים שהחלק הפנימי שלהן מתאים לכף הרגל שלכם.

שימו לב שהנעל עשויה מחומרים איכותיים וגמישים כמו עור ולא סינתטים. קצה הנעל הקדמי, המכונה גם חרטום הנעל, צריך להיות גבוה מהקרקע. לטיפים נוספים גשו לאחד הסניפים של רשת אבידור.