כבר שנים שאתם מסתבכים עם כל זוגות המשקפיים שלכם; להחליף כשרוצים לקרוא ספר, להחליף שוב כשעולים על ההגה, וחוזר חלילה. לא נמאס לכם?! במידה והתשובה היא כן, הגיע הזמן לעבור אל עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית שישדרגו את איכות החיים שלכם ברגע אחד, ויחסכו את הצורך בכמה זוגות משקפיים במקביל. אכן, זה עולם חדש שמסתכם בזוג משקפיים אחד!

הכל על עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית

עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית בנויות כך שכל חלק בעדשה מיועד למטרה אחרת;

  • מרחק קריאה – עבור ספרים, עיתונים, טאבלטים, מבט במכשירים סלולריים ועוד. לרוב מדובר בראייה למרחק של בין 40-50 ס"מ.
  • מרחק ביניים – עבודה במחשב, לשיחה עם אדם שיושב מולנו, צפייה בטלוויזיה ועוד. לרוב מדובר בטווח של בערך 60 ס"מ.
  • מרחק אופק – כאן כבר מדובר בפעולות יום יומיות כגון נהיגה, הליכה, ריצה, יציאה לסופר ועוד.

באופן טבעי כנראה תחשבו שהמשמעות היא שמעכשיו תצטרכו להטות את הראש כדי לראות באותו חלק נכון של המשקף, או להתאים את האובייקט שרוצים להתמקד בו, במקום והמרחק הרצויים. במאה ה-21, אין צורך לעשות דבר מלבד להטות את העיניים לצדדים בהתאם.

עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית – על מה ולמה?

עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית – על מה ולמה?

אם כן, מי זקוק למשקפיים האלו שביכולתן לשנות את חייו?

  • מי שעובד מול מחשב – על אף שרובנו מעבירים שעות על גבי שעות מול המחשב כחלק מיום העבודה, ידוע שהעיניים שלנו ממש לא נוצרו למטרה הזו. בעיקר מי שיושב מעל לארבע שעות ביום מול המחשב, יומלץ לו להצטייד במשקפי מולטיפוקל על מנת להקל על העיניים בפעולה הלא-טבעית שהוא מעביר אותן.
  • המרבים בנהיגה – נהיגה מצריכה מאיתנו ריכוז מופתי לצד תנועתיות רבה של העיניים שלנו – מבט במראות, מבט למרחק כדי לקרוא את הנעשה בכביש, היכולת לתכנן בתוך שניות את הצעדים הבאים. עדשות המולטיפוקל יחסכו את כל הצורך בהטיות צוואר וראש, והעדשות יספיקו כדי ליצור את התמונה המלאה שאנו רוצים ליצור.
  • המכורים לבינג' – בעולם שלנו, שבו כל התוכן כל כך נגיש, רק הגיוני שיהיו כאלו שירגישו שהם חייבים לצפות בכל הסדרה ברגע זה ובפעם אחת. מדובר לרוב בשעות על גבי שעות מול מסך הטלוויזיה, מה שמקשה מאוד על העיניים והצוואר. עדשות מולטיפוקל יאפשרו לכם לצפות בסדרה האהובה עליכם בנחת, בלי לזוז יותר מידי עם העיניים והצוואר.

גם למי שעובד עם אנשים

עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית יתאימו גם למי שנדרש לשבת שעות ארוכות מול לקוחות או מול קולגות. אלו, חייבים לשים לב להבעות הפנים של מי שיושב מולם ולשפת הגוף, בכדי לתת מענה הולם ומקצועי. במקום להעביר את השעות הללו בלאמץ את העיניים, עברו לעדשות מולטיפוקל! אלו יעניקו את הפתרון לאורח החיים המדובר, ויפחיתו עד מאוד את הלחץ המוטל על העיניים.