זה כבר כאן: הסמארטפון האהוב של חברת שיאומי – פוקופון 2 שנקרא כיום פשוט – "פוקו" (Poco F2 pro), נחת בישראל, וכבר החל להימכר מטעם היבואן הרשמי. אז כמה זה יעלה? מהו המפרט הטכני? ואיפה תוכלו לקנות? הנה כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 14/6/2020)

הסמארטפון הפופולרי פוקופון (Pocophone) של חברת שיומי (Xiaomi) שהיה לפני כשנתיים אחד מלהיטי הסלולר הגדולים בישראל, חוזר ובגדול בדגם חדש "Poco F2 Pro", הפעם, המחיר יקר יותר מהמחיר של אחיו הבכור הפופקופון F1, אך מציע גם הרבה יותר במפרט ובתכונות. חברת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל, החלה לשווק את המכשיר בישראל בחנויות הנבחרות.

כזכור, הפוקופון הוא סמארטפון שובר שוק שיצא לפני כשנתיים והציע את המפרט היוקרתי ביותר שזהה למכשירי הדגל המובילים בעולם כמו של סמסונג, אפל או גוגל, אך במחיר שובר שוק של כ-1300 ש"ח בלבד. המכשיר כלל מסך מתקדם, מעבד 8 ליבות מהחזקים ביותר באותה תקופה, זיכרון עוצמתי ועוד מספר רב של מאפיינים.

המכשיר הפך מהר מאוד לאחד הנמכרים ביותר בחנויות הסלולר בישראל אך מאז יציאתו של הדגם הראשון – Poco F1, לא יצא דגם חדש – Poco F2 (מלבד דגם ביניים שנקרא Poco X2 שלא הושק בישראל). כיום ניתן למצוא את הפוקופון הראשון החל מ-1200 ש"ח בלבד.

פוקו F2 פרו – מפרט טכני

ובכן, השינוי בין שני הפוקופונים הוא יחסית גדול ומשמעותי. החל מהמראה החיצוני ועד למפרט הטכני. בין השינויים הבולטים, ניתן לציין את המסך הגדול יותר וללא המגרעת כפי שתמצאו בפוקופון הקודם, מעבד חזק וחדיש בהרבה, 4 מצלמות לעומת 2 בדור הקודם, מצלמת סלפי שנשלפת מתוך המכשיר וגם תמיכה ב-NFC.

מחיר פוקו F2 בישראל – כמה זה עולה ואיפה אפשר לקנות?

ובכן, הפוקו F2 פרו החל להימכר בישראל לא מזמן כשהוא מוצע בשני גרסאות – גרסת ה-128GB הזולה יותר וגרסת ה-256GB היקרה יותר. מחיר הגרסה הזולה יותר (128GB) עומד על כ-2470 ש"ח ואילו מחיר הגרסה היקרה יותר (256GB) עומד על כ-2670 ש"ח. תוכלו למצוא ולרכוש את כל גרסאות המכשיר עם אחריות היבואן הרשמי (המילטון) באתר KSP בעמוד הבא.