גם אתם מחכים להשקה של פלייסטיישן 5? עכשיו זה קרוב מתמיד. חברת סוני חשפה השבוע פרטים מהותיים על הקונסולה המדוברת. אז מה יהיה המפרט הטכני? מתי זה יגיע לחנויות? וכמה זה יעלה? הנה כל מה שידוע בינתיים.

לאחר הרבה מאוד שמועות וידיעות לא פורמליות, עכשיו זה רשמי. חברת סוני חשפה השבוע באופן רשמי את הדור הבא של קונסולת המשחקים שלה שייקרא פלייסטיישן 5 שיחליף את הדור הקודם – פלייסטיישן 4. על פי חשיפת החברה, הקונסולה תגיע לחנויות רק בסוף 2020 באיזור תקופת החגים.

הפלייסטיישן של סוני הוא אחת הקונסולות המצליחות בעולם שמתחרה ראש בראש מול הקונסולה המפורסמת של מיקרוסופט ה-Xbox, ויחד, שולטים השתיים כמעט ללא עוררין בתחום קונסולות המשחקים בכל העולם כולל בישראל. עתה, התחרות תתעצם עם הוצאת הדגם החדש ה-PS5.

מתי הפלייסטיישן יגיע לחנויות ולישראל?

על פי הפרסום הרשמי של סוני, הפלייסטיישן 5 מתוכננן להגיע לתקופה של לפני חג המולד (בערך בחודשים אוקטובר נובמבר 2020) כדי להספיק את תקופת הקניות הגדולה של החג. מניסיון העבר, המכשיר צפוי להגיע לישראל לאחר תקופה קצרה מתאריך ההשקה הבינלאומי.

מה יהיה המפרט הטכני של פלייסטיישן 5?

המכשיר החדש של סוני יגיע ככל הנראה בשני גרסאות – גרסה עם כונן דיסקים וגרסה ללא כונן. הפלייסטיישן יעוצב בצורה אנכית ובסגנון עתידני\,חללי ויכלול מעבד של 8 ליבות, כונן SSD, ומגוון תכונות ייחודיות כמו למשל תכונה שתיקרא Haptic feedback ותציע להרגיש באמצעות הרטט של השלט, הבדלים כאשר הדמות במשחק הולכת על היבשה או על המים.

פלייסטיישן 5 מחיר – כמה תעלה הקונסולה החדשה של סוני?

אמנם באירוע ההשקה לא נחשפו המחירים של הקונסולה החדשה, אך גולשים זריזים עלו על תקלה קטנה באתר אמזון, שהעלו את המכשיר למכירה במחיר של 600 פאונד. אמזון התנצלה מיד ואף טענה כי המחירים לא היו נכונים, אך המומחים ברשת טוענים כי זה יהיה ככל הנראה המחיר הרשמי של ה-PS5.

אנו נמשיך לעדכן כאן בכל ידיעה חדשה בנושא, אז כדאי להמשיך לעקוב אחרינו.