תחרות חדשה בעולם הסלולר בישראל: הסמארטפון המצליח ושובר השוק רילמי (Realme) יגיע לישראל באופן רשמי ויחל להימכר כאן כבר בשבועות הקרובים. באילו דגמים מדובר? מה יהיו המחירים כאן בישראל ופרטים נוספים, בכתבה הבאה שלפניכם.

הסמארטפון שובר השוק רילמי (Realme) יושק סוף סוף בישראל באופן רשמי, כך פורסם הבוקר. רשת באג היא זאת שתייבא את המכשיר לישראל ותחל למכור אותו בחנויות שלה ובחנויות נבחרות כבר במהלך חודש יוני 2020.

עבור מי שלא מכיר, רילמי הוא מכשיר שובר שוק מבית חברת BKK Electronics הסינית שאחראית על סמארטפונים ידועים מאוד כגון One Plus, Vivo ואחרים, ונחשב למתחרה ישיר בעיקר על הדגמים של חברת שיאומי כמו פוקופון, שיאומי מי 10 ואחרים.

בדומה למכשירים אלו, גם רילמי מציע מפרט טכני עשיר וחזק מאוד, במחירים זולים בהרבה מכל המתחרים כיום בשוק כולל שיאומי שהעלתה לאחרונה את המחירים.

רילמי בישראל – אילו דגמים יגיעו לארץ?

לפי שעה, לא ידוע אילו דגמים של רילמי ישווקו אך לפי מידע לא רשמי שמתפרסם באתר וואלה ובאתרים נוספים, מדובר בדגמים רבים של הרשת ולא במוצר בודד. על פי הדיווחים גם מכשיר הדגל של החברה שנקרא רילמי X ישווק כאן לצד דגמים פופולריים נוספים כמו רילמי 6 ורילמי 6 פרו.

רילמי מחיר – מה יהיה המחיר בישראל?

כאמור, עדיין לא ידוע באופן רשמי מה יהיו המחירים של דגמי רילמי בישראל אך לפי הדיווחים בתקשורת, המחירים כאן יהיו אף זולים יותר מהמחירים במזרח. לצורך המחשה, מחיר של realme 6 pro הנחשב לאחד הפופולריים בדגמי רילמי, עולה בחו"ל בסביבות ה-1000 ש"ח בלבד ואם המחירים יהיו זהים או אפילו נמוכים בישראל, מדובר בלא פחות מבשורה ענקית לצרכנים הישראלים, שתפתח כאן חזית חדשה של סמארטפונים חזקים במחירים שוברי שוק.

מתי זה יגיע לישראל?

לפי ההודעה הרשמית של חברת באג שהיא זאת שתייבא את רילמי לישראל, המכשיר יחל להימכר בישראל כבר בשבועות הקרובים בסניפי החברה ובחנויות המובילות בישראל. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד זה, בו אנו נעדכן מדי עת פרטים חדשים על המכשיר, על הדגמים והמחירים כאן בישראל.