האם אפל עומדת להוציא אוזניות קשת חדשות בשם "איירפודס סטודיו" (Airpods Studio) שיעשו מהפכה נוספת בעולם האוזניות האלחוטיות. הנה כל מה שידוע בינתיים לפי דיווחים בתקשורת.

אחד הדיבורים הגדולים בתעשיית הגאדג'טים בתקופה האחרונה, הם השמועות על הדור הבא של האוזניות האלחוטיות של אפל שייקרא ככל הנראה איירפודס סטודיו (Airpods Studio) או אולי "איירפודס X".

על פי הדלפה שנחשפה בתקשורת האמריקאית, האוזניות החדשות של אפל איירפודס סטודיו עומדות לעשות מהפכה נוספת בתחום האוזניות האלחוטיות בהם חברת אפל שולטת היטב עם המותג שלה איירפודס כשהפעם מדובר ככל הנראה באוזניות קשת (Over the Ear).

לפי הדיווחים, האיירפודס סטודיו יגיעו עם חידוש טכנולוגי בו באמצעות חיישן מיוחד, האוזניות יזהו את האוזניים לבד ויתאימו את ההאזנה בין אוזן ימין לבין אוזן שמאל בצורה אוטומטית.

דיווח לא רשמי נוסף, מציין כי חיישן אחר יוכל לזהות אם האוזניות יושבות על האוזניים או הצוואר וכך יוכל לעצור את המוזיקה בכל פעם שהאוזניות יוצאות מהאוזניים.

איירפודס סטודיו מחיר ותאריך השקה

כמובן שאלו הן ידיעות לא רשמיות אך על פי הדיווחים הרבים בתקשורת, האיירפודס סטודיו יעלו 349 דולר ותאריך ההשקה מיועד ככל הנראה לאיזור חודש יוני. נאלץ להמתין ולראות האם זה נכון.