מחפשים לקנות נעלי בלנסטון בזול? הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם. בדקנו איפה תוכלו למצוא דגמים רבים של מותג הנעליים המצליח, כמה זה יעלה ואיפה אפשר למצוא הנחות. הנה כל הפרטים.

מדי כמה שנים נוחת בישראל מותג נעליים חדש שכובש את החנויות ואת הצרכן הישראלי. בשנים האחרונות זהו מותג הנעליים בלנסטון (Blundstone) שנחשב כיום לאחד ממותגי הנעליים המצליח והנמכר בישראל.

המותג בלנסטון הוא אחד הוותיקים בעולם בתחום הנעליים ונוסד עוד במאה ה-19 באוסטרליה ע"י מהגרים אנגלים שהגיעו ליבשת. מהר מאוד התפשטה השמועה על נעליים טובות ואיכותיות שמחזיקות מעמד זמן רב וכך זה נשאר עד היום.

לישראל, הגיע המותג במהלך העשור האחרון והצליח מיד לצבור מוניטין של נעליים איכותיות וחזקות שמתאימות לכל הגילאים. היבואן הרשמי של בלנסטון בישראל, היא רשת הנעליים Weshoes שמוכרת גם בזכות המותג המצליח "קרוקס", אך ניתן לרכוש את הנעליים גם במבחר חנויות נוספות ברחבי הארץ (וגם אונליין).

באתר החברה, אפשר למצוא 85 פריטים שונים של בלנסטון המחולקים לפי דגמים, צבעים וגילאים. בין הפריטים השונים, תוכלו למצוא גם גרביים של בלנסטון ואפילו מעילים.

איפה אפשר למצוא נעלי בלנסטון בזול?

כאמור, רשתות וחנויות רבות בישראל מוכרות נעלי בלנסטון מקוריים במחירים זולים ומגוונים. באתר האינטרנט של רשת KSP למשל, מציעים בעמוד הבא דגמים רבים של בלנסטון לילדים, גברים ונשים החל מ-259 ש"ח בלבד. הרשת מציעה משלוחים עד לבית או מאיסוף עצמי באחד מ-48 הסניפים הרבים הפזורים ברחבי הארץ.

דרך נוספת למצוא בלנסטון זולות היא ברכישה מאתר אמזון הידוע שמציע בעמוד הבא כ-120 פריטים של נעלי בלנסטון לילדים ולמבוגרים כולל משלוח לישראל.