האם מכשיר הדגל של סמסונג גלקסי נוט 20 פלוס יושק כבר בקיץ הקרוב? מה יהיה המחיר? ומה יכלול בדיוק המפרט הטכני? הדלפות חדשות מגלות טפח קטן על הטלפון המדובר של חברת הענק. הנה כל הפרטים.

אחד הסמארטפונים המדוברים ביותר בתקופה האחרונה הוא ללא ספק הסמארטפון של סמסונג – גלקסי נוט 20 פלוס (האח הגדול של הגלקסי נוט 20 הרגיל) שלפי כל השמועות והידיעות הלא הרשמיות, צפוי לצאת כבר בקיץ 2020 הקרוב.

ובכן, הודעה רשמית של סמסונג טרם יצאה, אבל הדלפה של אחד הבלוגרים הידועים בתחום, מציגה כבר כמה רמזים למה שמצפה לנו ממכשיר הפרימיום המפורסם של סמסונג. אז מה אנחנו יודעים על הנוט 20 פלוס מההדלפה? הנה כמה פרטים.

מתעניינים בסלולרים חדשים ב-2020? בואו לקרוא גם על:

נוט 20 פלוס – מפרט טכני

ובכן, לפי ההדלפה (הלא רשמית יש לציין שוב), ה-נוט 20 פלוס יהיה גדול יותר מה-נוט 20 כשאורכו יהיה לא פחות מ-16.5 ס"מ. כמו כן, המראה העיצובי של הנוט 20 פלוס צפוי להיות פחות או יותר דומה לנוט 10 פלוס. עוד נמסר בהדלפה כי המכשיר יכלול חיבור USB מסוג טייפ C ומערך צילום מתקדם יותר מהמצלמות של הנוט 20 הרגיל.

סמסונג נוט 20 פלוס – מחיר

כאמור, אין עדיין ידיעות רשמיות על השקת המכשיר ולכן המידע שמתפרסם בקרב הבלוגרים השונים, הוא בגדר ניחוש בלבד. בכל אופן, על פי הדיווחים, הנוט 20 פלוס לא צפוי להיות זול, ולפי כל מומחי הסלולר בעולם, מחירו יהיה באיזור ה-1000 דולר (כ-3500 ש"ח), וזה עוד לפני משלוח לישראל כמובן.

תאריך השקה

ואם תהיתם מתי יושק המכשיר? אז לפי הדלפות ושמועות שונות ברשת, כל הסימנים מצביעים על חודש אוגוסט 2020 הקרוב. נאלץ להמתין בסבלנות ולראות. אנו נמשיך להתעדכן ולעדכן בכל פעם את העמוד עם פרטים חדשים, אז ככדאי מדי פעם לקפוץ ולבקר.