כמה יעלה הפיקסל 4A של גוגל? מתי הוא צפוי להימכר בחנויות? ומה יהיה המפרט הטכני שלו? הנה כל מה שידוע לנו בינתיים על הסמאטרפון החדש והמדובר של גוגל.

אחד הסלולרים המדוברים ביותר בימים האחרונים הוא הפיקסל 4A של גוגל (Pixel 4A) שכרגע כל הפרטים עליו הם שמועות ודיווחים לא רשמיים ברשת. סדרת הטלפונים של גוגל – פיקסל, היא אחת הסדרות המצליחות ביותר בעולם ומתחרה ראש בראש עם מכשירי הדגל של הבחרות הגדולות בעולם כמו סמסונג, אפל, שיאומי, וואווי ואחרות.

אחד היתרונות המרכזיים של פיקסל על פני המתחרות, הוא כמובן העבודה שהטלפון שייך רשמית לגוגל ולכן מתאים באופן מושלם ואידיאלי לאנדרואיד ולמערכת ההפעלה. כמו כן, כל העדכונים והשיפורים, מגיעים בראש ובראשונה למכשירי הפיקסל ורק לאחר מכן למכשירים של חברות אחרות. אז אם גם אתם מחכים ל-Pixel 4A של גוגל, הנה כל מה שידוע עליו בינתיים.

פיקסל 4A – תאריך השקה

ובכן, על פי הדיווחים הלא רשמיים האקטואליים ביותר, הפיקסל 4A יגיע לחנויות רק בתקופת אוקטובר 2020 שזאת בשורה פחות משמחת עבור מי שציפה שכבר בקיץ 2020 יוכל לקבל את המכשיר.

Pixel 4A מחיר – מה צפוי להיות המחיר של הפיקסל 4A?

ובכן, כאן השמועות משמחות יותר. אם אכן השמועות האחרונות ברשתות החברתיות ובבלוגים של המומחים נכונות, הפיקסל 4A יתחיל מ-349 דולר בלבד (כ-1200 ש"ח) שזה כ-50 דולר פחות ממה שעלה פיקסל 3.

Pixel 4A מפרט טכני – מה צפוי להיות המפרט הטכני של הפיקסל החדש?

לפי כמה דיווחים באתרים בחו"ל, המפרט הטכני של פיקסל 4A יכלול מעבד של Snapdragon 730 או של Snapdragon 765. כמו כן, כמות הזיכרון של הפיקסל 4A תהיה ככל הנראה של 6 RAM.

 

המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד זה בו אנו נעדכן בכל עת נתונים חדשים רשמיים ולא רשמיים על פיקסל 4A של גוגל.