המכשיר המדובר LG Velvet עושה צעד נוסף ויחל להימכר בקרוב בדרום קוריאה. מתי יגיע לישראל? מה המפרט הטכני? מה יהיה המחיר? כל הפרטים, בכתבה הבאה.

חברת LG מתחילה בהשקת מכשיר הסלולר המדובר שלה "LG Velvet" ופרסמה הרשמה מוקדמת להזמנות למכשיר. לא, ההזמנה עדיין לא פתוחה לישראל, למעשה היא פתוחה אך ורק לשוק הדרום קוריאני ותיפתח שם ככל הנראה באמצע חודש מאי. שאר העולם וישראל ביניהם, יצטרכו בינתיים להמתין.

ה-LG Velvet מיועד לצרכני הביניים של עולם הסלולר – אלו שמחפשים מכשיר טוב עם מפרט טכני ברמה גבוהה, אך עדיין לא מעוניינים להיפרד מ-3000 ש"ח ומעלה. כך שמכשיר דגל, הוא לא.

LG Velvet מפרט טכני

אז מה כולל המכשיר? ובכן, בין המרכיבים המרכזיים של ה-Velvet הם מסך מקומר בגודל 6.8 אינץ', מעבד של סנפדרגון שמותאם לדור החמישי, זיכרון 8 ג'יגה RAM (הנחשב לגבוה ביחס למכשיר ביניים) ושלוש מצלמות. המכשיר יעבוד על מערכת אנדרואיד 10 החדשה.

LG Velvet מחיר

כאמור, המכשיר עדיין לא משווק בישראל (ועדיין לא מעבר לדרום קוריאה) אך לפי התחזיות וההצהרות, מחיר המכשיר בישראל יעמוד ככל הנראה על איזור ה-2600-2700 ש"ח.

תאריך השקה בישראל

חברת LG טרם פרסמה מתי ישווק המכשיר מחוץ לדרום קוריאה ולכן לא ידוע מתי ינחת ה-LG Velvet בישראל. לפי תחזיות של מומחים בתחום, מדובר ככל הנראה כבר בקיץ הקרוב.

מתחרים

נראה שמבחינת המחיר והמפרט, הוולווט יתחרה במכשירים כמו וואן פלוס 8 פרו או שיאומי מי 10.

אנו נמשיך לעדכן כאן בעמוד זה בכל התפתחות חדשה בנושא וכאשר המכשיר יתחיל להימכר בישראל. בואו לבקר  מדי פעם ולהתעדכן.