חברת שיאומי משיקה בישראל את הטלוויזיה המצליחה שלה Xiaomi Mi TV בגודל 65 אינץ'. מה כוללת הטלוויזיה? מהם המחירים? ואיפה תוכלו לרכוש? אתר "Best 5" עם כל הפרטים.

קבוצת המילטון, היבואן הרשמי של חברת שיאומי בישראל, משיקה השבוע את הטלוויזיה החדשה של החברה – Xiaomi Mi TV 4S בגודל 65 אינץ'. הגודל הזה מצטרף לשורה של גדלים נוספים מהדגם הנ"ל ומשלים את הסדרה. הטלוויזיה החלה להימכר השבוע בחנות KSP ובחנויות נבחרות נוספות במחיר של 2890 ש"ח בלבד כולל משלוח.

הטלוויזיה Xiaomi Mi TV הגיעה לישראל במטרה להכניס לשוק הטלוויזות הצפוף בישראל מתחרה ראויה נוספת שמציעה מוצרים עם מפרט טכני עשיר ואיכותי במחיר זול ואף שובר שוק. כך עשתה זאת שיאומי עם ה-Xiaomi Mi TV בגדלים 32 אינץ', 43 וה-55 ועתה גם עם טלוויזיית הענק בגודל 65 אינץ'.

Xiaomi Mi TV – מפרט טכני

כמו שאר המוצרים מסדרה זו, הטלוויזיה 65 אינץ' של שיואמי מבוססת על אנדרואיד TV וכוללת את האפשרות להורדת כל האפליקציות כמו נטפליקס, אמזון פריים, יוטיוב, סלקום TV וכד' ישירות לטלוויזיה ותומכת גם Google® Assistant המאפשר שליטה קולית מתקדמת ומהירה. המפרט של הטלוויזיה כולל מעבד 4 ליבות וזיכרון 2GB RAM. המסך ה-Xiaomi Mi TV עומד בתקן של HDR10+ ומציע איכות גבוהה מאוד של צבעים ותנועה.

טלוויזיה 65 אינץ' Xiaomi Mi TV – מחיר

כאמור, הטלוויזיה החלה להימכר ממש השבוע כשהמחיר עומד על 2890 ש"ח בלבד. ניתן לרכוש את הטלוויזיה ב-KSP שמציעה משלוח חינם (לנקודת איסוף) ואחריות של שנתיים על ידי היבואן הרשמי המילטון.