בדיוק כמו שחשוב שנשים לב על איזה מזרון אנחנו ישנים, כך חשוב שנשים לב גם איזה מזרנים אנחנו קונים למיטות של הילדים שלנו. כאשר קונים מזרון לילדים חשוב לשים לב שהמזרון והמיטה מותאמים לגיל הילד. ילדים צעירים עד גיל 5 ישנים בדרך כלל על מיטת מעבר. ילדים גדולים יותר צריכים כבר מיטה רגילה וחשוב שנשים לב האם היא אורתופדית או לא והאם היא עם מזרון קפיצים או מזרון ספוג.

למה חשוב לשים לב בקנייה של מזרנים אורתופדיים?

כאשר אנחנו רוצים לקנות מזרון למיטה שלנו או של הילדים שלנו – הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות זה לקנות מזרנים אורתופדיים. מזרון אורתופדי מותאם למבנה של השלד ועמוד השדרה שלנו והוא תומך בהם. מזרון אורתופדי יכול לסייע במניעה של כאבי גב ושרירים. בכל גיל יש סיבות שונות שבגללן כדאי לישון על מזרון אורתופדי. הסיבות העיקריות הן שמזרון מסוג זה יכול לסייע לנו לישון טוב יותר וגם למנוע מקרים של פריצת דיסק, דלקות בשרירים וכאבי גב וצוואר חמורים.

מזרנים לילדים: מה חשוב לשים לב? המדריך השלם!

מזרנים לילדים: מה חשוב לשים לב? המדריך השלם!

יתרונות של מזרוני פולירון

אם אנחנו רוצים לקנות מזרנים איכותיים כדאי לנו להכיר את היתרונות הרבה של מזרוני פולירון. כל מזרון של חברת פולירון הוא מזרון נוח מאוד ומותאם אורתופדית. ניתן לקנות את המזרונים האלו במידת קשיחות ורכות משתנה ומותאמת אישית. חשוב שנהיה מודעים על איזה סוג מזרון אנחנו ישנים טוב יותר – מזרון רך או מזרון קשה יותר. רק ניסיון שינה על שני סוגי מזרונים אלו יוכל לומר לנו וללמד אותנו על איזה סוג מזרון אנחנו ישנים טוב יותר.

טיפים לשינה טובה יותר בלילה

בשביל שנוכל לישון טוב יותר בלילה כדאי לנו להקפיד על מספר הרגלי שינה בסיסיים. קודם כל כדאי להפסיק לשתות משקאות המכילים קפאין בשעה 16:00 בשביל שיהיה לנו קל יותר להירדם בלילה. עוד כדאי לפני השינה לעשות מקלחת חמה – כי זה מרדים ומכניס אותנו לטקס של שינה והירגעות. טיפ נוסף שיכול לסייע לישון טוב יותר הוא לא לאכול אחרי שעה 19:30, כאשר אוכלים מאוחר מערכת העיכול עובדת בלילה וזה יכול להפריע לשינה עמוקה. גם מתן תשומת לב לקנייה של מזרנים למיטות השונות בבית שלנו יכולה לסייע לנו לישון טוב יותר.

בסופו של דבר, ככל שנשקיע יותר באיכות השינה שלנו, כך נוכל להיות שמחים יותר. חוסר בשינה יכול לגרום לדיכאון, חרדה, עצבנות וקשיים בריכוז. כאשר נתחיל לישון טוב יותר נהפוך להיות אנשים רגועים יותר ומאוזנים יותר מבחינת אורח החיים שלנו. אורח חיים מאוזן בין ערות ושינה הוא אחד הדברים שיסייעו לנו להצליח בחיים האישיים והמקצועיים שלנו. אם קשה לנו לישון – חשוב שנברר למה וננסה למצוא את הגורמים לכך.