כל מה שאתם צריכים לדעת על ניהול מוניטין בעמוד אחד. איך מתמודדים עם מוניטין שלילי? ביקורות רעות? או פסקי דין שליליים? כל המידע, בכתבה שלפניכם.

ניהול מוניטין מורכב מהיבטים רבים הכוללים אסטרטגיות טיפול שונות, המותאמות לפי גדול העסק או איש הציבור, הצרכים העסקיים או הציבוריים וכן התוצאות בגוגל וברשתות החברתיות איתן הפונים לחברת ניהול מוניטין מתמודדים.

מבין עשרות הדברים שחושב לדעת על מוניטין, הכירו 3 דברים שהופכים את המוניטין שלכם לשלילי וכיצד מתמודדים עם הבעיה.

ניהול מוניטין: הצלחה עסקית, ציבורית או אישית באינטרנט

פנייה לחברת ניהול מוניטין אינה נגמרת רק במצבים קיצוניים, מלבד החברות הגדולות ואנשי הציבור המוכרים, כבר מספר שנים שגם עסקים בינוניים וקטנים, אנשי עסקים מתחומים רבים, בכירים בחברות ואפילו אנשים פרטיים – פונים לשירותי ניהול מוניטין כדי לשלוט על המוניטין שלהם בגוגל וברשתות החברתיות ולהתמודד עם מוניטין שלילי ברשת.

עולם ניהול המוניטין הפך מבוקש בעשור האחרון בעקבות התוצאות הניכרות שמומחה ניהול מוניטין יכול לספק עבור לקוח, במקרים בהם המוניטין אפור, גנרי, משעמם ונחות לעומת המתחרים.

מקרה נפוץ במיוחד הוא מוניטין שלילי, תוצאות חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות המגיעות מאזכורים שליליים עליכם. מוניטין שלילי בגוגל או ברשתות החברתיות יכול להרוס את השם של העסק שלכם, לפגוע לכם בקריירה ובמקרי קצה אף לפגוע לכם בחיים האישיים. חברת "ניהול מוניטין" דואגת לטפל בכל מקרה לגופו, בעבור כל גודל וסוג לקוח, ללא הבטחות שווא, במקציעות ובדיסקרטיות מלאה עבור כל לקוח.

פסקי דין שליליים בתוצאות החיפוש בגוגל

אחת התוצאות השליליות הנפוצות בגוגל היא הופעת פסק דין בגוגל עם שמכם או שם העסק. כל הופעת פסק דין על שמכם היא בעיה, מרבית פסקי הדין הם שליליים ולעיתים גם אם שמכם מופיע בפסק דין כצד מינורי או אפילו כצד החיובי בפסק הדין – שמכם עלול להתקשר עם העדר אמינות ובעיות משפטיות.

במקרה של הופעת פסק דין בתוצאות החיפוש בגוגל, מומחה ניהול המוניטין יכול לפנות לאתר הרלוונטי ולבקש ממנו ביצוע של הסרת פסקי דין מסיבות שונות אך בעיקר יתמודד באמצעות הדחקת האזכור השלילי.

תוצאות בגוגל

כתבות שליליות בגוגל הורסות את המוניטין שלכם

כתבות שליליות מאתרי התוכן הגדולים בישראל הכוללות את שמכם או שם העסק שלכם, בהכרח יסבכו אתכם. מספיק מקרה אחד או פרשה שלילית אחת כדי לגרום לכתבה או יותר בעשרות אתרי תוכן וחדשות בישראל, אלו יופיעו לגולשים שיחפשו אחרכם בגוגל ויגמרו ללקוחות או האוהדים הפוטנציאלים לברוח במהירות.

על אף האפשרות לפנות לבעלי האתר במקרים מסוימים, גם במקרה זה הפעולה העיקרית היא הדחקת הכתבה אל העמודים האחוריים של גוגל.

איך מתמודדים עם ביקורות רעות?

ביקורות שליליות בגוגל ביזנס או באתרי הביקורות הן מכה לרושם הראשוני של לקוחות פוטנציאליים, מספיק מספר ביקורות שליליות כדי להוריד את הסיכוי שגולשים שחיפשו אחר השם של העסק שלכם בגוגל יבחרו בכם. מלבד הייעוץ של מומחה ניהול המוניטין להתמודדות עם ביקורות רעות, ישנן אפשרויות שונות לטיפות בביקורות במצבים משתנים.