המכשיר של חברת הבת של שיאומי פוקו X3 עומד לצאת בקרוב מאוד לחנויות ויש כבר אישור רשמי של החברה. אז מה יהיה מחיר ה-Poco X3? מה יכלול המפרט הטכני? ומתי הוא אמור לצאת באופן רשמי? הנה כל מה שידוע בינתיים.

המותג המצליח פוקו של חברת שיאומי, שהביא לנו לפני כמה חודשים בלבד את פוקו F2 גם לישראל, חשף באופן רשמי את המכשיר הבא בתור בסדרה שיקרא – פוקו X3.

לאחר שמועות רבות שרצו בקשר למכשיר בשבועות האחרונים, אתמול זה הפך לרשמי כשאחד מבכירי החברה, העלה ציוץ בטוויטר עם 4 אפשרויות עיצוב שונות של ה-Poco X3.

הציוץ בטוויטר:

אז מה אנחנו יודעים בינתיים?

פוקו X3 מחיר

כאמור אין עדיין השקה רשמית של המכשיר אלא רק ציוץ על קיומו של המכשיר. על פי אתר אנדרואיד אות'וריטי הנחשב לאחד האוטריטות בתחום הסלולר, מעריכי כי הפוקו X3, יעלה דומה דומה לדור הקודם – פוקו X2 שנמכר בהודו בפחות מ-300 דולר. לפי הערכה זו, אפשר להעריך כי מחיר פוקו X3 בישראל יעמוד על כ-1200-1500 ש"ח, אך כאמור נאלץ להמתין מעט עד לפרטים מפורטים יותר.

Poco X3 – מפרט טכני

על פי אותה כתבה, המפרט של פוקו X3 יכלול מעבד של סנאפדרגון 732, מסך 120Hz,מצלמה מרובעת איכותית מאוד וסוללה להטענה מהירה. בשלב זה לא ידוע לאף אחד מה יהיה כמות זיכרון הRAM של הפוקו X3, אך יש לזכור כי מדובר במכשיר לטווח הבינוני כך שלא כדאי לצפות לזכרון גדול במיוחד של RAM.

פוקו X3 – תאריך השקה

גם את תאריך ההשקה הרשמי בעולם או בישראל עדיין לא ידוע, אבל על פי כל המומחים והעוסקים בדבר, הדיבור הכללי הוא על תאריך השקה רשמי מתישהו במהלך חודש ספטמבר 2020 וייתכן מאוד שיגיע גם לישראל במהלך החודש הבא.

נמשיך לעדכן….